FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 10741278
nr 1074 1278
CHAIRS
3 pcs, Biedermeierstil, wear, damages, repaired.
3 st, Biedermeierstil
Condition: slitage, skador, lagad
600
SEK 100
Monday December 12 2016
at 20:41:34
9/12 12:24:45